KONST / Litografier / Färglitografi 8605776
nr 860 5776
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Färglitografi , Anders Palmér (f. 1958), signerad Palmér, 8/200, motivet: 21x28
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 november 2013
kl 18:51:25
400 kr
150 kr
250 kr
350 kr
450 kr
600 kr
600 kr